cerulein قوانین مالیات اقتصاد اقتصادی رونق اقتصادی

cerulein: قوانین مالیات اقتصاد اقتصادی رونق اقتصادی رکود اقتصادی طرح های اقتصادی اقتصادی

گت بلاگز اخبار اجتماعی کم کردن محسوس دما در بعضی نقاط کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی از کم کردن ۲ تا ۶ درجه‌ای دما در سواحل خزر و شمال شرق کشور طی روزهای آینده خبر داد. 

کم کردن محسوس دما در بعضی نقاط کشور

کم کردن محسوس دما در بعضی نقاط کشور

عبارات مهم : همراه

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی از کم کردن ۲ تا ۶ درجه ای دما در سواحل خزر و شمال شرق کشور طی روزهای آینده خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی، امروز (چهارشنبه ۱۸ مرداد)، در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی همراه با دوام هوای گرم آینده نگری می شود.

کم کردن محسوس دما در بعضی نقاط کشور

وی افزود: ازبعدازظهر روز پنجشنبه (۱۹ مرداد) با نفوذ جریان های خنک شمالی در شمال غرب و استان های ساحلی دریای خزر و روزجمعه(۲۰ مرداد) در شمال شرق کشور کم کردن ۲ تا ۶ درجه دما رخ خواهد داد. این اوضاع بعدازظهر روز پنجشنبه با وزش باد، زیاد کردن ابر و بارش پراکنده در بخش های شمالی استان های آذربایجان شرقی وغربی، اردبیل و رگبار و رعد و برق در گیلان و مازندران همراه خواهد بود.

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی در ادامه گفت: در روز جمعه (۲۰ مرداد) در استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و مناطقی از گیلان، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی ابرناکی، رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد آینده نگری می شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی از کم کردن ۲ تا ۶ درجه‌ای دما در سواحل خزر و شمال شرق کشور طی روزهای آینده خبر داد. 

وقوع گرد و غبار در بعضی مناطق کشور

به گفته وظیفه، بعدازظهر روز پنجشنبه در مناطقی از جنوب شرق کشور در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان نیز زیاد کردن ابر و رگبار پراکنده باران دور ازانتظار نیست. امروز نیز در نوار شرقی کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید آینده نگری می شود که در منطقه زابل گاهی با گرد و خاک همراه خواهد بود. همچنین روزهای پنجشنبه وجمعه بر شدت وزش باد و گرد و خاک در این منطقه افزوده می شود.

وی افزود: دریای خزر در روز جمعه مواج خواهد بود.

کم کردن محسوس دما در بعضی نقاط کشور

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی اظهار کرد: پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز پنجشنبه (۱۹ مرداد)، صاف در بعدازظهر نیمه ابری، گاهی همراه وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۶ و ۲۴ درجه سانتیگراد و در روز جمعه (۲۰ مرداد)، کمی ابری تا نیمه ابری گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۶ و ۲۵ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: همراه | پنجشنبه | هواشناسی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog