cerulein قوانین مالیات اقتصاد اقتصادی رونق اقتصادی

cerulein: قوانین مالیات اقتصاد اقتصادی رونق اقتصادی رکود اقتصادی طرح های اقتصادی اقتصادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انتقاد تاج از شکایت بعضی بازیکنان به AFC

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید: شکایت‌هایی که به AFC فرستاده می‌شود دوباره به فدراسیون خودمان باز می‌گردد و فدراسیون کشور عزیزمان ایران باید پیگیری کند.

انتقاد تاج از شکایت بعضی بازیکنان به AFC

انتقاد تاج از شکایت بعضی بازیکنان به AFC

عبارات مهم : ایران

رییس فدراسیون فوتبال می گوید: شکایت هایی که به AFC فرستاده می شود دوباره به فدراسیون خودمان باز می گردد و فدراسیون کشور عزیزمان ایران باید پیگیری کند.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج راجع به شکایت بازیکنان ایرانی به AFC از کلوب های شان، اظهار کرد: این عنوان خیلی بد هست. همه این پرونده ها به فدراسیون خودمان بر می گردد. پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی وضع مالی خوبی ندارند. رفتن به مجامع بین المللی در هیچ کشوری منطقی نیست.

انتقاد تاج از شکایت بعضی بازیکنان به AFC

او راجع به محرومیت بازیکنان استقلال، تصریح کرد: این محرومیت چند شاخصه دارد؛ من به حاشیه ها نگاه نمی کنم و فقط به قوانین فیفا نگاه می کنم. در این ماجرا هم منصوریان و هم فدراسیون درست می گویند. قوانین فیفا جهت کشورهای توسعه یافته نوشته شده است هست. مسابقه های آسیایی زیر ۲۳ سال در فیفادی برگزار شد و همه کلوب های آسیا بازیکنان ارزش را به تیم ملی دادند. در کشور عزیزمان ایران هم همه کلوب ها به جز استقلال بازیکنان ارزش را به تیم ملی امید دادند ولی استقلالی ها گفتند چون فیفادی نیست بازیکنان مان را نمی دهیم.

رییس فدراسیون فوتبال راجع به این عنوان که گفته می شود تراکتورسازی هم بازیکنانش را به تیم ملی امید نداده، گفت: خود تیم ملی اعلام بی نیازی کرد. عنوان استقلال به کمیته انضباطی رفت ولی مسوولان استقلال به من مراجعه کردند و گفتند که مراحل پیگیری را جلوتر بیندازیم. من هم تنها دستور دادم که مراحل پیگیری سریعتر برگزار شود ولی من در رای دخالتی ندارم و این عنوان در اختیار کمیته انضباطی است.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید: شکایت‌هایی که به AFC فرستاده می‌شود دوباره به فدراسیون خودمان باز می‌گردد و فدراسیون کشور عزیزمان ایران باید پیگیری کند.

او راجع به پرونده های کشور عزیزمان ایران در فیفا، خاطرنشان کرد: ما به مجلس رفتیم و پرسشها فوتبال را به آن ها گفتیم. بحث مالیات در مجلس و ارزش افزوده که هیچ کدام از کلوب ها پرداخت نمی کنند. کلوب ها باید مالیات بر عملکرد که با توجه به سود کلوب هاست پرداخت کنند. کلوب ها باید کارنامه مالیاتی بدهند، آن ها می توانند از طریق حق پخش و بلیت فروشی درآمدزایی کنند.

تاج که در مراسم شروع فصل سایپا حضور داشت، راجع به این باشگاه، گفت: آن ها در این مراسم کار خوبی انجام دادند و از پیشکسوت خودشان ابراهیم صادقی تجلیل کردند. امیدوارم این کارها بیش تر شود.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | استقلال | استقلال | بازیکنان | بازیکنان استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog