cerulein قوانین مالیات اقتصاد اقتصادی رونق اقتصادی

cerulein: قوانین مالیات اقتصاد اقتصادی رونق اقتصادی رکود اقتصادی طرح های اقتصادی اقتصادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واقعیت یا بازی رسانه‌ای؟ , دنیزلی – تراکتورسازی

به گزارش ایلنا، این روزها اختلاف میان مدیریت و سرمربی تراکتورسازی که چند هنگامی که است شکل علنی به خودش گرفته، زیاد شده است و هر بازی که می گذرد زیاد خودش را نش

واقعیت یا بازی رسانه‌ای؟ , دنیزلی - تراکتورسازی

دنیزلی – تراکتورسازی؛ واقعیت یا بازی رسانه ای؟

عبارات مهم : ترکیه

نام سرمربی ترکیه ای جهت جانشینی گل محمدی مطرح شده است ولی به نظر نمی رسد جدی باشد.

به گزارش ایلنا، این روزها اختلاف میان مدیریت و سرمربی تراکتورسازی که چند هنگامی که است شکل علنی به خودش گرفته، زیاد شده است و هر بازی که می گذرد زیاد خودش را نشان می دهد.

واقعیت یا بازی رسانه‌ای؟ , دنیزلی – تراکتورسازی

اخیراً و بلافاصله پیش از دیدار با نفت تهران، مصطفی دنیزلی، سرمربی مشهور ترکیه ای به عنوان گزینه تازه این تیم مطرح شده است و عنوان شده است که نمایندگان تراکتورسازی در ترکیه مشغول مذاکره و جلب رضایت وی هستند.

با شکست تراکتورسازی برابر نفت به نظر می رسد جدایی گل محمدی قطعی شده است باشد و دنیزلی هم به عنوان جدی ترین گزینه مطرح است ولی باید دید مطرح شدن نام او واقعیت است یا یک بازی رسانه ای از سوی مدیران باشگاه.

به گزارش ایلنا، این روزها اختلاف میان مدیریت و سرمربی تراکتورسازی که چند هنگامی که است شکل علنی به خودش گرفته، زیاد شده است و هر بازی که می گذرد زیاد خودش را نش

دنیزلی در سال های اخیر پیشنهاداتی از لیگ برتر کشور عزیزمان ایران داشته ولی همه آنها را رد کرده هست. وی به علت کهولت سن و پرسشها خانوادگی حتی در ترکیه هم دیگر سرمربیگری نمی کند و پست کم مسئولیت تر مدیریت فنی را در تیم های متفاوت پذیرفته تا نشان دهد به نوعی خودش را بازنشسته کرده است.

با این شرایط بعید به نظر می رسد رفتن او به تراکتورسازی شدنی باشد و شاید مطرح شدن نام وی جهت تحت فشار قرار دادن گل محمدی جهت استعفا باشد. اتفاقی که تا این لحظه نیفتاده است.

واژه های کلیدی: ترکیه | سرمربی | دنیزلی | مدیریت | رسانه ای | گل محمدی | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog