cerulein قوانین مالیات اقتصاد اقتصادی رونق اقتصادی

cerulein: قوانین مالیات اقتصاد اقتصادی رونق اقتصادی رکود اقتصادی طرح های اقتصادی اقتصادی

گت بلاگز ورزشی بیانیه «مصطفی احمدی» راجع به عقد قراردادش با «سیاه‌جامگان»

مصطفی احمدی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال «سیاه‌جامگان» بعد از یک سری اتفاقات، مجدداً به تیم سابقش بازگشت و در جمع سیاه‌جامگانی‌ها ماندگار شد.

بیانیه «مصطفی احمدی» راجع به عقد قراردادش با «سیاه‌جامگان»

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان و به نقل از کلوب سیاه جامگان مصطفی احمدی که امروز (چهارشنبه) بعد از تمدید قراردادش با سیاه جامگان بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

عبارات مهم : خراسان
فصل پیش رو جهت فوتبال خراسان قطعا سرآغاز روزهای خوب و موفقیت آمیزی خواهد بود. «پدیده» و «سیاه جامگان» بدون شک در فصل تازه پر از خبرهای خوب جهت مردم فوتبال دوست مشهد خواهند بود. با آخر فصل گذشته من هم مثل سایر بازیکنان فوتبال کشور، چندین پیشنهاد از تیم های متفاوت داشتم، ولی با توجه به دینی که به سیاه ‎جامگان داشتم قطعاً گزینش اولم این تیم بود، ولی خبرهایی مبنی بر واگذاری این تیم از سوی خانواده عباسی من را بر آن داشت تا سایر پیشنهاداتم را بررسی کنم که تیم خوب پدیده یکی از آنها بود و با علاقه ای که به مردم فوتبال ‎دوست خراسان داشتم تصمیم گرفتم در مشهد به فوتبالم ادامه دهم و با این تیم قرارداد داخلی امضا کردم.

با این اوصاف هنگامی که شنیدم خانواده عباسی همچنان قصد تیم داری دارند و با ایمان و اعتقادی که به کار اکبر میثاقیان داشتم با آنها وارد مذاکره شدم و به یک سری دلایل تصمیم به ماندن در تیمی گرفتم که در آن رشد کردم، اولاً که سیاه جامگان منزل من است و قطعا هرکسی در منزل خود راحت تر می تواند به آنچه می خواهد، برسد و توصیه بعدی اینکه یک سری مطالباتم از فصل گذشته باقی مانده بود که در جلسه ابتدایی با مدیران سیاه جامگان قرار بر پرداخت آنها و این قول و قرار هم محقق شد. مورد نیاز می دانم از مسئولان پدیده بابت اعتماد و حسن نیت ارزش تشکر، قدردانی و عذرخواهی کنم و مطمئناً آنها و مخصوصا محمدرضا مهاجری که خود از خانواده بزرگ سیاه جامگان هست، شرایط را درک کرده و کدورتی از من به دل ندارند.

در ادامه تأکید می کنم که من در پی مذاکرات و حتی عقد قرارداد داخلی با کلوب پدیده هیچ دریافتی نداشتم و همه چیز در فضایی صمیمانه و در همان مراحل ابتدایی مذاکرات آخر یافت، همانطوری که از سیاه جامگان مبلغی به عنوان مطالبات فصل گذشته و پیش پرداخت فصل تازه دریافت کردم. در آخر دست تک تک هواداران خونگرم فوتبال خراسان را به گرمی می فشارم و آرزومند موفقیت هر دو نماینده خراسانی در لیگ برتر فوتبال کشور هستم.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: خراسان | فوتبال | خانواده | سیاه جامگان | مصطفی احمدی | هافبک تیم فوتبال سیاه جامگان | لیگ برتر فوتبال | بیانیه مصطفی احمدی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog